Buraya daha fazla süslü cümleler yazmak yerine size kendimizi kısaca anlatmayı düşüncelerimizi paylaşmayı ve çalışma arzumuzu, isteğimizi, ve heyecanımızı anlatmaya çalışacağız.

Bizi diğer matbaalardan ayıran en büyük özellik ; teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış matbaa tesislerinde işlerinizin hızla ve kaliteli bir şekilde hazırlanabilmesi değildir, bünyemizde hazırladığımız tasarım çalışmalarıyla tam sizin isteğinize göre, doğru, en iyi, en güzel, çalışmaların hazırlanabilmesidir.

Müşterilerimize, müşteri olarak değil bir iş veren olarak, iş verenimizin gözüyle yaklaşarak, çalışma yapılacak konuda masanın diğer tarafına geçmeyi, işletmemiz yararına ama iş verenimiz zararına olacak bir çalışma talep ediliyorsa; 'iş verenimize' ''Hayır'' demeyi, uyarmayı, hangi çalışma ile daha avantaj sağlayacağını, birlikte büyümeyi, birlikte başarılı olmayı prensip olarak kabul ettik.

Özgün matbaacılık ve reklam hizmetleri ürettiği yaratıcı fikirler ve çalışmalar ile, firmaların tanıtım ihtiyaçlarını uzman çözüm ortaklarıyla, üretimini en hızlı şekilde teslim etmek üzere tüm görsel ve basılı ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Hizmetlerimiz ;
Grafik Tasarım
Logo Amblem Tasarım
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Tipo, Ofset, Serigrafi, Tampon, Dijital baskı
Mimari Maket Tasarım
Lazer Kesim
Duvar Ressamlığı
Fuar Standı Tasarımı

 

 

ÖZGÜN MATBAACILIK & REKLAM HİZMETLERİ | Mustafa YORULMAZ

Fatih Mahallesi 27 Mayıs Caddesi Yağcıoğlu İş Merkezi No.:4/4 Küçükçekmece / İSTANBUL 

Copright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır